دستگاه پرس تولید سنگفرش اتوماتیک چهار تیغه مدل ABS-104
ایده و طراحی این دستگاه در مجموعه آوان ماشین انجام شده است. طراحی این دستگاه به گونه ای است که سنگ های شمش شده توسط چهار تیغه فولادی بصورت اتوماتیک طبق اندازه تنظیم شده توسط اپراتور میشکند. این دستگاه یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه و سریع برای تولید سنگ فرش از سنگ های شمش شده است.


دستگاه پرس تولید سنگفرش اتوماتیک دو تیغه مدل ABS-202
ایده و طراحی این دستگاه در مجموعه آوان ماشین انجام شده است. طراحی این دستگاه به گونه ای است که سنگ های شمش شده در ابعاد 10*20 سانتیمتر توسط دو تیغه فولادی بصورت اتوماتیک طبق اندازه تنظیم شده توسط اپراتور میشکند. این دستگاه برای تولید بلوکه سنگهای مستطیل شکل با سطح شکسته یک انتخاب عالی برای هر تولید کننده سنگ میباشد.


دستگاه پرس تولید سنگفرش اتوماتیک دو تیغه مدل ABS-102
ایده و طراحی این دستگاه در مجموعه آوان ماشین انجام شده است. طراحی این دستگاه به گونه ای است که سنگ های شمش شده توسط دو تیغه فولادی بصورت اتوماتیک طبق اندازه تنظیم شده توسط اپراتور میشکند. این دستگاه یک انتخاب اقتصادی و مقرون به صرفه و سریع برای تولید سنگ فرش از سنگ های شمش شده است.


دستگاه پرس تولید سنگ مالون مدل C
این دستگاه ها با توجه به ساختار منحصر به فردی که دارند قادرند بلوکه های سنگ را طبق سلیقه اپراتور بشکنند. به واسطه کاربری آسان و قدرت کافی در شکستن انواع سنگها یکی از محبوب ترین دستگاه ها برای تولید سنگ مالون از انواع سنگ های گرانیتی، مرمریتی و تراورتن میباشند.


دستگاه سیم برش مدل SW
استفاده از سیم الماسه در استخراج سنگهای تزیینی کاهش ضایعات معدن را به دنبال دارد. آوان ماشین دستگاه های سیم برش متنوعی برای برش سنگهای تزیینی در معادن دارد که ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه ها آنها را در حوزه استخراج سنگ برجسته کرده است.

parallax background
 

درباره آوان ماشین

گروه صنعتی آوان ماشین با موضوع طراحی ، تولید و خدمات صنعتی پایه گذاری شده و امروزه با بهره گیری از دانش مهندسی و مشاورانی با تجربه موفق به طراحی و ساخت دستگاه های استخراج و فراوری سنگهای ساختمانی شده است. برای به ثمر رسیدن یک ایده و تبدیل شدن به طرح و نهایتا خلق یک محصول در آوان ماشین، ما با جمع آوری نقطه نظرات و درخواست ها و سلایق استفاده کنندگان کوشش میکنیم تا محصول نهایی بدون نقص و کاملا کارا و با دقت ساخته شود. تحقیق و توسعه، بهبود مستمر، نوآوری و محصولات و خدمات با کیفیت بالا فلسفه ای است که به شدت توسط صاحبان آوان ماشین دنبال میشود. تا در آینده ای نزدیک شاهد خودکفایی این صنعت و عدم وابستگی به سایر کشورها باشیم. واین مقصود به لطف خلاقیت، تجربه و تعهد پرسنل آوان ماشین خیلی نزدیک است.

فرم استخدام

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .